TYPHOON_intro-slider_11-05.jpg
Pro firmyProvoňte firmu
kvalitní kávou

Ať už jste firma, malá kavárna nebo obchod vsaďte na kvalitní kávu.

By krystofsusa.com (18 of 32).jpg

Pro firmy

Bez kávy si většina z nás neumí představit den, a v práci to platí dvojnásob. Dopřejte svým kolegům a zaměstnancům kvalitní kávu, která je ráno povzbudí a provoní den.

Přijďte se podívat do naší kavárny, uchutnejte čerstvě upraženou kávu, vyslechněte si její příběh, postup pražení a společně vybereme tu správnou. 

Dodáváme kávu do kanceláří, hotelů, resturací i kaváren. Poradíme s výběrem kávovaru, naučíme vás o kávu správně pečovat a také jak kávu připravit, aby chutnala jako od nás.

Rádi si poslechneme vše o vašem podnikání a nabídneme ideální formu spolupráce Těšíme se na nová kávová spojení.

Naše káva

Proč vybrat naši kávu

Group 5369.svg

Unikátní technologie
pražení

Jedinečná technologie pražení v našich vlastních pražírnách spolu s našimi dlouholetými zkušenostmi nám umožňuje potěšit vás lahodnou kávou.
Group 5370.svg

Velký výběr druhů
kávy

Velký výběr druhů kávy – spolupracujeme s mnoha dodavateli po celém světě, abychom byli schopni dodat tu nejkvalitnější a nejchutnější kávu přímo pro vás.
Group 5371.svg

Vždy čerstvě upraženo
přímo pro vás

Čerstvou kávu pražíme denně v malých dávkách, abychom mohli zachovat její chuť a kvalitu. Takto získáte pouze tu nejkvalitnější kávu, upraženou pod značkou Typhoon.
Group 5372.svg

Dodáváme napříč
Evropou

Náš e-shop funguje nejen v Česku, ale v rámci celé Evropy. Naši kávu si tak můžete vychutnat nejen v Praze, ale i v jakémkoli jiném evropském městě.

Vlastní značka kávy

Vyberete, navrhnete a prodáváte nebo distribuujete kávu pod značkou, kterou jste vytvořili. Jak to funguje? Od nás si koupíte spolu se zrnky kávy také jeho vlastnictví a můžete mu dát vlastní značku. Vyberete si druh pražení, design obalu a posledním krokem je doručení vlastní kávy přímo ke dveřím.


Proč si vybrat private label?

S kávu s vlastním logem se můžete odlišit od konkurence a začít vyprávět svůj příběh. Od nás můžete očekávat kontrolu celé cesty kávy, a to od sběru, pražení, míchání, balení až po kontroly kvality.

Jaký je postup

Artboard 1 copy 2.svg

Výběr pražení

S naší nejmodernější pražírnou kávy a našimi znalostmi v oboru poskytujeme 100% personalizované směsi, které jsou výhradně pražené tak, aby vyhovovaly vašim osobním chuťovým preferencím. Vyberte si od světlé až po tmavé pražení.
Artboard 1 copy 4.svg

Vyberte design

Vyberte si svůj design. Můžeme nabídnout jakékoli standardní formáty balení požadované na trhu ve všech odvětvích. Naše obaly poskytují kompletní ochranu před vnějšími faktory.
Artboard 1 copy 8.svg

Začínáte

Teď jste připraveni prodat váš příběh s vlastní značkou kávy! Slibujeme vám naši spolupráci a hlavně skvělou chuť a kvalitu vaší kávy.
By krystofsusa.com (10 of 41).jpg

Firmy, hotely, restaurace

Spolupracujte s námi
Chráněno službou reCAPTCHA (Ochrana soukromí - Smluvní podmínky)