By krystofsusa.com (11 of 41) (1).jpg
Typhoon CoffeeNaše kavárna
By krystofsusa.com (22 of 32).jpg

Káva s příběhem

Zastavte se v naší kavárně, kde vás přivítá vůně čerstvě namleté kávy. Ideální místo pro odpočinek po pracovním dni, setkání s přáteli nebo rodinou.

Vychutnejte si šálek výběrové kávy v podobě cappucina, intenzivního espressa a vyzkoušejte čerstvě napečené dezerty a slané dobroty.

Zajímá vás, jak se káva praží, co ovlivňuje její chuť a chcete poznat rozdíl mezi aeropressem, frenchpressem nebo ochutnat cold brew?

Naše kavárna má jasný cíl, a to představit kávu v nejlepším světle a ukázat vám všechny její chutě, vůně i způsoby přípravy.

Naše pražírna

Poradíme Vám s výběrem

Neumíte se rozhodnout, kterou kávu si na našem e-shopu objednat? Přijďte k nám ochutnat všechny druhy, které nabízíme a rozhodnete se podle chuti.  Nebo si vybranou kávu z e-shopu u nás vyzvedněte a seznamte se naším příběhem.

Představíme vám celou cestu, kterou naše káva prochází. Povíme vám příběh našeho vzniku, ale také příběhy našich pražičů i baristů.

By krystofsusa.com (15 of 41).jpg

Náš tým

Daniil.jpg

Daniil (Head of Typhoon Coffee & Roasters CZ)

Ahoj! Jmenuji se Daniil, mám na starosti vedení projektu Typhoon Coffee a Typhoon Roasters. Asi jako každý z našeho týmu miluji skvělou kávu a rád bych mou vášeň sdílel s vámi.

Maria.jpg

Maria (Sales Manager)

Ahoj! Jmenuji se Maria, jsem sales manager a tak se na mě můžete obrátit v případě zájmu o naše pražičky nebo kávu. Najdete mě v naší kavárně, kde vám povím vše o kávě, kterou připravujeme, způsobu pražení nebo vás provedu naším showroomem.

Alex.jpg

Alex (Roasting Master)

Ahoj! Jmenuji se Alex. Pracuji jako Roastmaster ve společnosti Typhoon Roasters. Mýma rukama projde veškerá naše káva. Poznám ji po hmatu, zvuku a hlavně vůně. Mým hlavním úkolem je zvýraznit celou paletu chutí vašeho nápoje.

DSC00336.jpeg

Daria (Sales Manager)

Ahoj, jmenuji se Daria a pracuji jako sales manager ve společnosti Typhoon Roasters.  Můžete se na mě obrátit, pokud vás zajímají naše stroje, ráda vám o nich povím více.

DSC00343.jpeg

Anna Vitalina (Manager)

Čau! Jmenuji se Anna Vitalina. Jsem manažerkou kavárny Typhoon coffee. Jsem zodpovědná za mnoho procesů v kavárně a svou práci miluji stejně jako kávu celkově. Můžete se na mě obrátit s jakýmkoliv dotazem a dokonce vám občas uvařím kafe jako baristka.image.jpeg

Olga (Roasting Master)

Ahoj! Jmenuji se Olga. Láska ke kávě mě přivedla do Typhoon Coffee, takže teď tu pražím. Svět kávy je velmi zajímavý a mnohostranný, každý den se můžete naučit něco nového, proto kávu tak miluji. Mým cílem je rozvíjet všechny tóny chuti ve vašem šálku.

DSC00278.jpeg

Roman (Barista)

Ahoj! Jmenuji se Roman. Pracuji jako barista v Typhoon Roasters. Rád udělám pro vás lahodnou kávu a příjemnou atmosféru. Těším se na vaši úsměvy. DSC00290.jpeg

Daria (Barista)

Ahoj všichni! Jsem Dáša, pracuji v Typhoon Roasters jako baristka. Ráda vám připravím šálek výborné kávy a něco doporučím :) Na viděnou u baru! 1/8

Kde nás najdete