By krystofsusa.com (11 of 41) (1).jpg
Typhoon CoffeeNaše kavárna
By krystofsusa.com (22 of 32).jpg

Káva s příběhem

Zastavte se v naší kavárně, kde vás přivítá vůně čerstvě namleté kávy. Ideální místo pro odpočinek po pracovním dni, setkání s přáteli nebo rodinou.

Vychutnejte si šálek výběrové kávy v podobě cappucina, intenzivního espressa a vyzkoušejte čerstvě napečené dezerty a slané dobroty.

Zajímá vás, jak se káva praží, co ovlivňuje její chuť a chcete poznat rozdíl mezi aeropressem, frenchpressem nebo ochutnat cold brew?

Naše kavárna má jasný cíl, a to představit kávu v nejlepším světle a ukázat vám všechny její chutě, vůně i způsoby přípravy.

Naše pražírna

Poradíme Vám s výběrem

Neumíte se rozhodnout, kterou kávu si na našem e-shopu objednat? Přijďte k nám ochutnat všechny druhy, které nabízíme a rozhodnete se podle chuti.  Nebo si vybranou kávu z e-shopu u nás vyzvedněte a seznamte se naším příběhem.

Představíme vám celou cestu, kterou naše káva prochází. Povíme vám příběh našeho vzniku, ale také příběhy našich pražičů i baristů.

By krystofsusa.com (15 of 41).jpg

Náš tým

Daniil.jpg

Daniil (Head of Typhoon Coffee & Roasters CZ)

Ahoj! Jmenuji se Daniil, mám na starosti vedení projektu Typhoon Coffee a Typhoon Roasters. Asi jako každý z našeho týmu miluji skvělou kávu a rád bych mou vášeň sdílel s vámi.

Maria.jpg

Maria (Sales Manager)

Ahoj! Jmenuji se Maria, jsem sales manager a tak se na mě můžete obrátit v případě zájmu o naše pražičky nebo kávu. Najdete mě v naší kavárně, kde vám povím vše o kávě, kterou připravujeme, způsobu pražení nebo vás provedu naším showroomem.

Anastasia.jpg

Anastasia (Head Barista)

Ahoj! Jmenuje se Anastasiia. Pracuji jako Head barista v Typhoon roasters a káva je dlouho součástí mého života. Jako kávový umělec vám ráda ukážu všechny vůně a podoby kávy.

Alex.jpg

Alex (Roasting Master)

Ahoj! Jmenuji se Alex. Pracuji jako Roastmaster ve společnosti Typhoon Roasters. Mýma rukama projde veškerá naše káva. Poznám ji po hmatu, zvuku a hlavně vůně. Mým hlavním úkolem je zvýraznit celou paletu chutí vašeho nápoje.

foto by krystofsusa.com (2 of 236).jpg

Olga (Barista)

Ahoj! Jmenuju se Olga. Jsem baristka v Typhoon Roasters. Káva pro mě není jen oslavou chuti a potěšení, je to věda a umění. Ráda Vám pomohu s výběrem zrnkové kávy nebo nápoje. Těším se na setkání!

Julia.jpeg

Julia (Barista)

Ahoj! Jmenuju se Julia. Jsem barista v Typhoon Roasters a pokud se rozhodnete navštívit naši kavárnu, ráda pro Vás připravím šálek kávy.

foto by krystofsusa.com (83 of 84).jpg

Katarina (Barista)

Ahoj! Jmenuji se Katarina. Pracuji jako barista v Typhoon Roasters. Ráda Vám připravím šálek skvělé kávy a pomůžu s výběrem zrnkové kávy. Těším se na Vás.

1/7

Kde nás najdete