By krystofsusa.com (15 of 41) (2).jpg
O násJsme posedlí
skvělou kávou

Neobyčejná káva za příjemnou cenu

By krystofsusa.com (19 of 41).jpg

Naše kavárna a pražírna

Naše vize

Společnost Typhoon Roasters přináší revoluci v pražení kávy. Ve spolupráci s renomovanými odborníky a guru kávy vyvíjíme špičkové profesionální stroje na pražení kávy.

Jak to začalo

Nápad vytvořit samoobslužné stroje na pražení kávy, které by překonaly stroje používané již přes 150 let, vznikl během výstavy v americkém Seattlu v roce 2015. Když jsme viděli, jak se stroje k pražení kávy používají, rozhodli jsme se vytvořit něco, po čem profesionální pražiči kávy skutečně touží.

Naše unikátní technologie pražení

Tradiční bubnové pražení kávy jsme zdokonalili pražením na fluidním loži. Tato patentovaná technologie účinně praží kávová zrna a vytváří na nich méně vad aplikací konzistentnějšího tepla a absencí lokálního přehřívání pražicího prostoru. Zároveň se s ní snadno pracuje a káva upražená na strojích Typhoon vyniká chutí a kvalitou.

Pestrý výběr druhů kávy

Naším cílem je uvařit vám nejkvalitnější a nejchutnější kávu. Spolupracujeme proto s mnoha dodavateli po celém světě a čerstvou kávu pražíme denně v malých dávkách.

Naše pražírna v ČR

Zveme vás do naší pražírny a kavárny v Praze, kde si vychutnáte prémiovou, čerstvě upraženou kávu v přátelské a příjemné atmosféře. Na vlastní oči uvidíte celý proces pražení a kávu si můžete také zakoupit s sebou domů. Náš e-shop funguje v Česku i v rámci celé Evropy. V roce 2021 plánujeme zprovoznění výrobních závodů v Praze.

Technologie pražení

Ve fluidním lóži

Nápad vytvořit stroje na pražení kávy, které by se lišily od strojů používaných již přes 150 let vznikl během výstavy v americkém Seattlu. Když jsme viděli, jak se samoobslužné stroje k pražení kávy používají, rozhodli jsme se vytvořit něco, po čem profesionální pražiči kávy skutečně touží. Zrodil se tak nápad zdokonalit vzduchové pražení kávy (tzv. Na fluidním loži). Přišli jsme s patentovanou technologií, která účinně praží kávová zrna a zároveň se s ní snadno pracuje.

d6a8dd3218-kipenie.jpg

Výhody

Group 5369.svg

Unikátní technologie
pražení

Jedinečná technologie pražení v našich vlastních pražírnách spolu s našimi dlouholetými zkušenostmi nám umožňuje potěšit vás lahodnou kávou.
Group 5370.svg

Velký výběr druhů
kávy

Velký výběr druhů kávy – spolupracujeme s mnoha dodavateli po celém světě, abychom byli schopni dodat tu nejkvalitnější a nejchutnější kávu přímo pro vás.
Group 5371.svg

Vždy čerstvě upraženo
přímo pro vás

Čerstvou kávu pražíme denně v malých dávkách, abychom mohli zachovat její chuť a kvalitu. Takto získáte pouze tu nejkvalitnější kávu, upraženou pod značkou Typhoon.
Group 5372.svg

Dodáváme napříč
Evropou

Náš e-shop funguje nejen v Česku, ale v rámci celé Evropy. Naši kávu si tak můžete vychutnat nejen v Praze, ale i v jakémkoli jiném evropském městě.
By krystofsusa.com (31 of 41).jpg

Poptat velkoobchodní cenu

Degustace zdarma!
Chráněno službou reCAPTCHA (Ochrana soukromí - Smluvní podmínky)

Kde nás najdete

Instagram

#Typhoon